• Farby KABE
  • Perfekta KABE
  • Permuro KABE
  • Nowalit T KABE

Farby i tynki KABE

Produkty firmy KABE szybko zjednały sobie klientów doskonałym stosunkiem jakości do ceny produktów. Jakość została wnikliwie sprawdzona przez naszych doradców technicznych, a cena zaakceptowana przez oszczędnych i wybrednych klientów.

Cały asortyment firmy można podzielić na pięć zasadniczych grup. Są to masy tynkarskie, farby elewacyjne, farby do wnętrz, systemy ociepleń, oraz środki gruntujące. Produkty ujęte w tych grupach są przewidziane do konkretnych zastosowań i ściśle osadzone w potrzebach rynku.

I tak na przykład w grupie mas tynkarskich występuje masa akrylowa PERMURO, która może być stosowana w systemach ociepleń, tynk marmurkowy MARMURIT, w najwyższym stopniu paroprzepuszczalny TYNK KRZEMIANOWY, oraz najnowszej generacji wyprawa o mineralnym charakterze NOVALIT T.

W grupie farb elewacyjnych występuje farba krzemianowa CALSILIT, farba renowacyjna BUGOFLEX, FARBA SILIKONOWA, farba do cokołów AKRYLATEX, oraz paroprzepuszczalny i wolno brudzący się NOVALIT F.

Farby do wnętrz to przede wszystkim tania i doskonała FARBA EMULSYJNA, akrylowa PERFEKTA, matowa i śnieżnobiała OPTIMA, oraz bardzo wydajny MONOFLEX. Do specjalnych zastosowań mamy jeszcze przeznaczony do użyteczności publicznej AKRYLATEX-IN, farbe do powierzchni zanieczyszczonych nikotyną, zabrudzeniami i zaciekami MILAMAT, oraz AQUATEX do obiektów zabytkowych.

Środki gruntujące to grunt powszechnego zastosowania BUDOGRUNT, grunty do tynków PERMURO, KRZEMIANOWEGO, NOVALIT i MARMURIT, oraz grunty do farb CALSILIT i NOVALIT.

© pressto - tworzenie stron 2011-2014